Publicat 07 Mar 2019 | Expiră 06 Apr 2019

Operatori utilaje CNC ( plasma, fierastraie debitare,robot )

3 posturi

Candidatul ideal

Poti fi noul membru al echipei, daca ai :
- cunostinte tehnice / desen tehnic
- constituie avantaj - experienta in operare pe utilaje CNC
- cunostinte software
- limba engleza nivel mediu
- capacitate de lucru, punctualitate si seriozitate

Descrierea jobului

Operare pe un centru de prelucrare CNC (mese debitare plasma, fierastraie debitare CNC, robot decupare gaurire)
Executi reperele conform proiectului
Urmaresti fluxul de productie pentru a asigura finalitatea reperelor in timpul stabilit
Optimizezi procesele de executie
Mentenanta echipamentelor de lucru
Mentinerea spatiului de lucru curat

QUANTUM GROUP contine 3 firme in grup si activeaza in domeniul constructiilor industriale (hale, showroom-uri, constructii speciale), efectuand antrepriza generala, dar si productie proprie pe diverse segmente.

Astfel, se asigura solutii la cheie in domeniul constructiilor industriale:
- Proiectare 3 D rezistenta + arhitectura (fara instalatii);
- Uzinare structuri metalice (300 t/luna);
- Executarea de fundatii si elemente de rezistenta beton;
- Productie, Comert si montaj de elemente de inchidere (panouri sandwich, table cutate, tamplarie, porti sectionale, luminatoare, etc)

Numar angajat 120, organigrama continand, Ingineri, Proiectanti, Dep Vanzari, Maistri.

Operatori utilaje CNC ( plasma, fierastraie debitare,robot )  -  Quantum Construct SRL