de ani Fără Frică...

Publicat 10 Ian 2019 | Reactualizat 07 Feb 2019 | Expiră 10 Feb 2019

Operatori Turnare

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

ADECCO, lider national si mondial in domeniul resurselor umane, cauta pentru clientul sau din industria automotive: Operatori Turnare in Oradea

Descrierea jobului

Descriere job, responsabilitati si beneficii*:
Operatorul un necesita experienta, in schimb este nevoie de dorinta de invatare. Se cauta persoane muncitoare

Salariu si beneficii:
Venit incadrare: 2.150-2.300 lei Brut
Tichete de masa: valoare: 200 lei/ luna
Decontare transport:80 de lei/luna
O masa calda pe zi
Bonus de performanta de pana la 200 de lei ( se acorda dupa perioada de invatare)
Ore suplimentare cand e nevoie

Cerinte post:
Educatie: minimum 8 clase
Vedere / stare de sanatate bune, dexteritate
Disponibilitate lucru in 3 schimburi

Grupul Adecco este lider mondial în furnizarea de servicii specializate de resurse umane. Serviciile pe care le oferim vin ca o oglindire a cunoașterii pieței din România și a înțelegerii clare a nevoilor clienților, ca rezultat a 50 de ani în care am acumulat experiență și cunoștințe și în care am implementat tehnici și metode moderne de lucru.

Creionăm noi soluții pentru clienții noștri, în vederea eficientizării proceselor implicate în domeniul resurselor umane și reducerii costurilor.

Pentru mai multe joburi ne puteți vizita website-ul www.adecco.ro unde vă puteți înregistra CV-ul în baza de date Adecco sau puteți descărca aplicația Adecco Jobs valabilă în AppStore și GooglePlay.

Toate datele și CV-urile sunt tratate cu confidențialitate si vor luate în considerare în proiectele ce corespund experienței dumneavoastră profesionale.

Expirat
Operatori Turnare  -  Adecco Resurse Umane

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles