OPERATORI TRAFIC si FLEET MANAGER - PITESTI

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Abilități interpersonale puternice cu capacitatea de a comunica clar și eficient atât verbal, cât și în scris. Abilități puternice de rezolvare a problemelor și de luare a deciziilor. Capacitate de lucru in echipă, comunicare, managementul și rezolvarea incidentelor si spirit de muncă în echipa.

Cerințe: cunoștințe solide si experiență în domeniul transportului rutier express si al transportului în general.

Limbi: română si engleză la nivel înalt. Alte limbi (maghiară si poloneză) vor fi deosebit de apreciate.

Descrierea jobului

Punct de lucru: Pitesti, România.

Va rog sa aplicati doar daca profilul dumneavoastra corespunde exact cererilor noastre.

​Companie internațională specializată in sectorul transporturilor express (Premium Freight) caută OPERATORI TRAFIC si FLEET MANAGER cu experiență pentru TMC - Biroul nostru de Operațiuni Transport din Pitesti.

Dacă ești interesat de această poziție, trimite-ne CV-ul tău în limba engleză la: jcaritg@arinexpress.com
Publicat 18 nov. 2021 Reactualizat 16 dec. 2021 Expiră 18 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos