OPERATORI SUPORT PRODUCTIE/CTC

Oraș de lucru
Salariu 2300 - 8000 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Studii medii;
  • Experiență minimă într-un mediu de producție;
  • Personal calificat pentru pozițiile care necesita calificare;
  • Abilitatea de a lucra cu subansamble de dimensiuni mici;
  • Persoane organizate, disciplinate, atente la detalii si cu abilităti de a lucra în echipă.

Descrierea jobului

Angajăm în Buzău coechipieri care să lucreze pentru unul dintre clientii nostri internationali.

Trend International Industry S.R.L. oferă servicii de recrutare și plasare de personal, servicii de subcontractare, servicii de leasing și externalizare a personalului. Scopul său principal este de a împărtăși companiilor din România experiența sa acumulată la nivel internațional.

Trend International Industry S.R.L. este filiala din Romania a Grupului de Companii Trend cu sediul principal în Turcia.

TREND KURUMSAL HİZMETLER A.Ş. (trend-romania.com)
Publicat 18 oct. 2021 Expiră 17 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos