Publicat 21 Feb 2018 | Reactualizat 23 Mar 2018 | Expiră 24 Mar 2018

Operatori statie de reciclare SIGUREC

5 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Iti doresti sa:

  • Activezi intr-un domeniu de viitor, in plina dezvoltare si cu impact major in mediul inconjurator;
  • Muncesti;
  • Ai un venit constant in fiecare luna;
  • Ai contract individual de munca;
  • Ai siguranta locului de munca;
  • Iti iei salariul la timp?
Vino in echipa noastra!

Descrierea jobului

  • Interactionarea cu cetatenii responsabili fata de mediu;
  • Receptionarea si gestionarea deseurilor reciclabile in statia de colectare;
  • Intocmirea documentelor corespunzatoare;
  • Asigurarea ordinii si curateniei in statia de colectare.
Vino alaturi de noi si vei beneficia de:Salariu fix si tichete de masa;
BONUS de minim 300 lei pana la 550 lei net/luna;
Ore suplimentare platite.

Total Waste Management este un furnizor important de servicii de management al deseurilor ce operează la nivel national. Compania este parte din Green Group, cel mai mare investitor din industria verde din România și deținătorul unui important parc integrat de reciclare din Europa.

Expirat
Operatori statie de reciclare SIGUREC  -  Total Waste Management