Publicat 15 Ian 2018 | Reactualizat 12 Feb 2018 | Expiră 15 Feb 2018

Operatori sortat si ambalat produse la depozite din Anglia

30 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Nivel incepator-mediu limba engleza
- Doua fotografii tip buletin
- Nu necesita experienta, se ofera training gratuit din partea
angajatorului
- Pasaport + Buletin (ID CARD)
- Se accepta domni + doamne + cuplu.

Descrierea jobului

Nu se percep taxe, comisioane si tarife de mediere!

- Contract de munca pe perioada determinata de 12 luni
- Salariu: - 7,70-8,00 (tura de zi) si (tura de noapte) - 8,50 -9,00 gbp/h; (intre 1500-1900 gbp gross/luna); impozitul este de 4% din venit.
- Orele overtime sunt platite pana la 10,63-12,38 gbp/ora
- Doua zile libere/saptamana
- Concediu remunerat 28 zile/an
- Asistenta in gasirea cazarii (75-90 lire/sapt pt cazare, cu utilitatile incluse)
- Salariul este platit saptamnal

Contractele incep in ianuarie-februarie 2018.

CV-urile se trimit la urmatoarea adresa de email: ms_wranghel@yahoo.com ; info.client@mswranghel.ro
Tel: 0722773915; 0745202899; 0256295373.

SC M.S. WRANGHEL SRL este una din cele mai vechi companii de pe piata Romaneasca fiind fondata in anul 1994 are ca principal obiect de activitate promovarea programelor de schimb cultural si perfectionare profesionala si plasarii fortei de munca in intreaga lume.
Succesul companiei se datoreaza calitatii programelor si serviciilor oferite cat si datorita candidatilor nostri.

SC M.S.WRANGHEL SRL NU percepe taxa de recrutare !

Expirat

Operatori sortat si ambalat produse la depozite din Anglia  -  M.S.WRANGHEL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles