Publicat 22 Ian 2021 | Reactualizat 19 Feb 2021 | Expiră 22 Feb 2021

Operatori si Tehnicieni Telecomunicatii

50 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Seriozitate;
  • Adaptabilitate;
  • Dorință de muncă;
  • Abilități de lucru la înălțime;
  • Experiența nu este obligatorie dar reprezintă un avantaj;
  • Permis cat. B reprezintă un avantaj.

Descrierea jobului

UNDE ANGAJĂM: Cluj, Suceava, Timișoara, București, Ilfov, Giurgiu, Slobozia, Mangalia, Hunedoara, Bacău, Dambovița, Targoviște, Prahova, Sf. Gheorghe, Covasna, Ploiești, Iași, Vălenii de Munte, Brăila, Reghin, Timiș, Alba, Gura Humorului, Piatra Neamț, Vatra Dornei, Câmpulung Moldovenesc, Rădăuți, Iași, Roman, Fălticeni, Câmpia Turzii, Hârlău, Miercurea Ciuc, Odorhei, Gherla, Petroșani, Târgu Jiu, Zalău, Focșani, Botoșani, Adjud, Lupeni, Tecuci, Motru, Cajvana, Dorohoi.

➤ Realizează operațiunile necesare instalării rețelei de fibră optică: instalare echipamente specifice, respectând proiectele tehnice și instrucțiunile de montaj;
➤ Asigură întreținerea rețelei de fibră optică prin activități specifice de control, măsurare și diagnosticare a funcționării rețelei;
➤ Execută măsurători periodice a parametrilor tehnici în cadrul activității de întreținere și de instalare de noi rețele de fibrăoptică;
➤ În funcție de regiune și dacă este necesar, se efectuează deplasări în vederea realizării lucrărilor de instalare, întreținere și modernizare a rețelei de fibră optică.

Beneficii:

● Asigurare medicală Care Plus (Medicover);
● Asigurare medicală stomatologică Easydent;
● Tichete de masă;
● Bonusuri;
● Contract de muncă pe perioadă nedeterminată.
SALARIUL ESTE NEGOCIABIL și se discută la interviu.

Departamente disponibile:

B2B
➤ Construcție rețea telecomunicații, lucru la înălțime (stâlp), instalare fibră optică (stâlpi sau pe fațada clădirii și prin camerete), instalări servicii telecomunicații.

NO
➤ Lucru la înălțime (stâlp), experiență pe cablu coaxial, cablu F11 reprezintă un avantaj;
➤ Disponibilitate la program în ture.

CO
➤ Executarea lucrărilor de instalare și de mentenanță a serviciilor de telecomunicații furnizate de către societate;
➤ Asigurarea calității lucrărilor executate și respectarea termenelor prevăzute.

Pro Conect este unul din cei mai importanti parteneri in instalatii de telecomunicatii din tara. Societatea deruleaza proiecte in instalari, constructii retele, mentenanta pentru Upc si Vodafone, in toata tara.

Expirat
Operatori si Tehnicieni Telecomunicatii  -  PRO Conect

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles