Publicat 16 Ian 2016 | Expiră 17 Feb 2016

OPERATORI PRODUCTIE

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Experienta minim 6 luni in domeniu;
- Absolvent Liceu/Scoala Profesionala - Profil Tehnic;
- Cunostinte tehnice de baza ;
- Ordonat, atent la detalii,seriozitate
- Acuitate vizuala foarte buna
- Capacitate de identificare si solutionare a problemelor aparute in procesul de productie
- Disponibilitate de a lucra in trei schimburi.

Descrierea jobului

Resposanbilitatile postului:

-Reglarea masinii in momentul inceperii unei comenzi noi;
-Supravegheaza permanent bunul mers al masinii si executa reglajele necesare;
-Verifica permanent calitatea procesului de tiparire,stantare,lipit;
-Mentinerea utilajului in conditii bune de functionare

Beneficii:

-Salariul atractiv
-Tichete de masa
-Orele suplimentare platite
-Transport gratuit

Staff Expert HR Consulting recruteaza pentru unul dintre clientii sai, o importanta companie din domeniul productiei de ambalaje,OPERATORI PRODUCTIE

Expirat
OPERATORI PRODUCTIE  -  Staff Expert HR Consulting