Operatori productie

nVent HOFFMAN 10 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • seriozitate, stabilitate, dorinta de a invata si a se dezvolta constant;
  • disponibilitate de a lucra in 2 si 3 schimburi in functie de postul ocupat;
  • atentie la detalii, adaptabilitate si precizie in executarea lucrarilor;

Descrierea jobului

  • asamblarea și finalizarea pieselor;
  • operarea mașinilor automate și semi-automate;
  • verificarea manuala și vizuală a calității și funcționalității produselor finite;
  • respectarea regulilor de protectia muncii.
Oferim:un mediu placut de lucru, suport in adaptare si invatare;

pachet salarial atractiv in functie de experienta (Salariu fix+tichete de masa+sporuri+bonus de performanta, prima de Paste si Craciun etc)
Transportul este asigurat din Brasov si imprejurimi (Sacele, Prejmer, Intorsura Buzaului, Sf. Gheorghe etc).

Programul de lucru:
Luni-Vineri - 2 sau 3 schimburi.

A dynamic global reach with diverse operations around the world that will stretch your abilities, provide plentiful career opportunities, and allow you to make an impact every day

We are a $2.1 billion, high-performance electrical company with a dedicated team of 9,000 people, across more than 80 global locations We have a robust portfolio of product brands dating back more than 100 years and including: nVent CADDY, ERICO, HOFFMAN, RAYCHEM, SCHROFF and TRACER

Commitment to strengthen communities where our employees live and work

We encourage and support the philanthropic activities of our employees worldwide Through our nVent in Action matching program, we provide funds to nonprofit and educational organizations where our employees volunteer or donate money

Core values that shape our culture and drive us to deliver the best for our employees and our customers. We’re known for being:

Innovative & adaptable Dedicated to absolute integrity Focused on the customer first Respectful and team oriented Optimistic and energizing Accountable for performance

Publicat 3 Iun. 2022 Expiră 3 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.