Operatori productie

Manpower - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Manpower recruteaza Operatori productie pentru clientul sau, Clariant.

Cerinte
- 1-3 ani experiență relevantă de muncă;
- Înțelegere generală a proceselor de producție și igienă;
- Bună cunoaștere a calculatorului;
- O bună înțelegere a limbii engleze;
- Cunostinte de chimie – reprezinta avantaj;
- Experienta in domeniul chimic – reprezinta avantaj.

Descrierea jobului

• Operarea corespunzatoare a echipamentelor de lucru;
• Diagnosticarea si implementarea de actiuni corective pentru problemele aparute in cazul procesului de productie;
• Operarea sistemelor de control pentru procesul de productie;
• Efectuarea inspecțiilor zilnice / săptămânale / lunare;
• Mentinerea registrului de tura ( manual și electronic);
• Prelevarea si analizarea esantioanelor;
• Participarea la sedintele de schimb tura;
• Efectuarea activitatilor de curatare de rutina a instalatiilor de lucru;
• Respectarea reglementarilor in ceea ce priveste standardele de calitate si securitate in munca.

Indiferent dacă abia acum intrați pe piața muncii, dacă ați decis o schimbare de carieră sau pur și simplu căutați un nou loc de muncă, este momentul dumneavoastră de reușită, iar Manpower vă poate ajuta să o dobândiți.

Suntem lider mondial în servicii și soluții de angajare de aproape 70 de ani și știm ce înseamnă să fii în căutarea unui loc de muncă.

De aceea, scopul nostru este să vă ușurăm și îmbunătățim această experiență, începând cu candidatura la posturile vacante pe care le oferim și continuând cu dialogul cu consultanții noștri pe tot parcursul până la reușita angajării într-un loc de muncă potrivit stilului dumneavoastră de lucru și de viață.

Este momentul să descoperiți oportunitățile oferite de Manpower.

Publicat 16 mai 2022 Reactualizat 13 iun. 2022 Expiră 15 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos