OPERATORI PRODUCTIE

IMPRO SRL - 5 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

-disponibilitate de a lucra in 2 schimburi;
- respectarea ordinei si disciplinei din spatiul de productie
- spirit practic, capacitate de autoorganizare si gestionare a timpului de munca
- persoana disciplinata si onesta
- cunostinte minime de mecanica
- cunostinte minime de operare PC

Ne dorim o persoana stabila, cu care sa avem o colaborare pe termen lung.

Descrierea jobului

- Operarea liniilor de producție automatizate (necesită cunoștințe minime de operare PC),
- Supervizarea debitării tablei pe utilajul de producție,
- Împachetarea produselor cu ajutorul utilajului de înpachetare(proces automatizat nu necesită depunerea efortului fizic mare),
Se oferă instruirea și specializarea la locul de muncă, cursuri de stivuitorist, cursuri de operare a podului rulant din hală, operarea efectivă a utilajelor de producție a tablei cutate, a țiglelor metalice etc.Se folosește de sistemul integrat de localizare a rolelor în ineriorul halei de producție

Producator de tigla metalica si tabla cutata prezenti in Romania de 10 ani.

Acoperișul reprezintă o operă de artă” - această maximă este esenţa activităţii noastre de mai mulți ani. O realizăm cu responsabilitate, angajament personal şi conştiinţa perfectă a noţiunii pe care o transmite. Tot ceea ce întreprindem are ca scop satisfacţia perfectă a clientului. Avantajele care ne ajută să-l atingem sunt:

calitatea înaltă a produselor, preţuri avantajoase, realizarea eficientă a comenzilor, gama largă a accesoriilor suplimentare, program pentru optimizarea costurilor acoperişului.

Publicat 2 mai 2022 Reactualizat 23 mai 2022 Expiră 1 iun. 2022