Operatori productie

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Ce ne dorim noi de la tine:

1. Să fii atent la detalii, indemanare, precizie.
2. Disponibilitatea ta pentru a lucra in 3 schimburi sau ture 12/24, 12/48.
3. Dacă deja ai mai lucrat în domeniu, reprezintă un avantaj considerabil.

Descrierea jobului

Atributii:

1. Verifica bateriile si le sorteaza dupa inspectia vizuala la microscop.
2.Testeaza tensiunea bateriilor utilizand aparatul de masura si sortarea lor.
3. Monteaza bateriile si pinii in dispozitivele speciale ce urmeaza a fi sudate.
4. Calibreaza si verifica vizual bateriile.
5. Testeaza tensiunea de alimentare dupa asamblare.
6. Ambaleaza bateriile.

Pachetul nostru, pe lângă salariul competitiv pe care îl oferim, este:

1. Bonus al 13-lea salariu.
2. Tichete de masă
3. Bonus pentru sărbătorile principale (Crăciun și Paște).
4. Se oferă sporuri pentru orele de noapte si de weekend (daca este cazul)
5. Prezența ta este importantă, de aceea oferim o primă pentru asta.
6. Servicii medicale acoperite de noi printr-un abonament.
7. Decont pentru transport și/sau asigurarea lui.
8. Subventie la cantina 8 lei/zi.

Haide la o discuție să putem trece mai în detaliu prin fiecare punct de mai sus. Noi suntem localizati in Brasov, se ajunge foarte repede.

Adresa: Bulevardul Griviței, nr. 1x

VARTA Microbattery GmbH este un producător mondial de baterii cu amănuntul cu o experiență de peste 130 de ani. Compania produce baterii customizate în multe sisteme electrochimice importante, precum și în toate tipurile și dimensiunile principale. Activitățile de producție acoperă o gamă largă de know-how în domeniile chimiei producției componentelor, proiectării și construcției mașinilor, producției celulare, asamblării bateriilor, proiectării electronice, dezvoltării de software.

Fabrica din Brașov reprezintă cea mai nouă locație Varta din Europa, cu accent principal pe asamblarea bateriilor pentru clienții internationali. Unitatea noastra a fost infiintata in anul 2014 si a inceput initial cu activitati de ambalare al bateriilor auditive iar progresiv fabrica VARTA a inceput asamblarea bateriilor de înaltă tehnologie pentru stocarea energiei, aplicații medicale respectiv industriale/robotice, precum și unelte electrice / grădină care sunt construite într-o gamă largă de produse pentru branduri bine cunoscute de nivel mondial.

Zona de productie se intinde pe o suprafata de ~15.000 mp iar numarul angajatilor depaseste 450

Publicat 11 oct. 2021 Reactualizat 8 nov. 2021 Expiră 10 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos