Operatori productie Ploiesti

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Angajam Operatori productie pentru unul dintre cei mai mari producatori de electrocasnice la nivel mondial. Cu o fabrica nou construita langa Ploiesti, compania este in plina dezvoltare si cauta colegi alaturi de care sa contruiasca o poveste de succes.
Daca iti doresti un loc de munca stabil, unde sa inveti si sa te dezvolti, daca esti dedidat muncii tale si iti place ca ceea ce faci sa fie bine facut, asteptam sa ne contactezi!

Cerinte:
  • studii: minim 10 clase;
  • experienta profesionala in mediul industrial nu este necesara;
  • disponibilitatea de a lucra in schimburi;
  • dorinta de invatare si dezvoltare in cadrul unei echipe;
  • atentie la detalii si seriozitate.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • verifica vizual materialele in procesul de productie;
  • executa toate operatiile specifice fazei de lucru conform instructiunilor in timpul alocat;
  • raporteaza orice defect de material si semifabricat;
  • verifica si se asigura de respectarea standardelor privind calitatea si corectitudinea asamblarii individuale in conformitate cu instructiunile primite;
  • respecta regulile de igiena si de siguranta a produsului;
  • mentine ordinea si curatenia la locul de munca.
Oferim noilor Colegi:
  • contract de munca perioada nedeterminata;
  • salariu fix;
  • diverse beneficii (tichete de masa, al 13-lea salariu, asigurare medicala privata)
  • transport asigurat pe rute prestabilite (Ploiesti, Targoviste, Campina, plus multe alte localitati)
  • mediu de lucru placut si curat;
  • progam de lucru in 2 schimburi.

Randstad is specialized in solutions in the field of flexible work and human resources services. Our services range from regular temporary staffing and permanent placements to in-house, professionals, search & selection, and HR Solutions.

The Randstad Group is one of the leading HR services providers in the world, with top-three positions in Argentina, Belgium & Luxembourg, Canada, Chile, France, Germany, Greece, India, Mexico, the Netherlands, Poland, Portugal, Spain, Switzerland, the UK, and the United States as well as major positions in Australia and Japan.

In 2015, Randstad had approximately 29,750 corporate employees and around 4,473 branches and in-house locations in 39 countries around the world. Randstad generated revenue of € 19.2 billion in 2015. Randstad was founded in 1960 and is headquartered in Diemen, the Netherlands.

Randstad Holding NV is listed on the NYSE Euronext Amsterdam, where options for stocks in Randstad are also traded. For more information see www.randstad.com.

Telephone: 0249/421576(Slatina) ; 0213/365253(Bucharest)

www.randstad/.ro / recruiting@randstad.ro

Publicat 22 oct. 2021 Expiră 21 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos