OPERATORI PRODUCTIE ELECTRONICA

TELCO-PE SRL - 10 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

-disponibilitate de a lucra in 3 schimburi de 8 ore/zi luni-vineri
-seriozitate, indemanare, acuitate vizuala

Descrierea jobului

-plantarea manuala a componetelor electronice, testare, lacuirea si vizualizarea / ambalarea placilor electronice

Beneficii:
-angajarea direct pe firma de productie in baza contractului de munca
-bonus de prezenta de 500 lei brut lunar
-tichete de masa de 20 lei/zi lucratoare, al 13-lea salariu,
-plata dubla a orelor suplimentare
-spor de noapte de 35%
-formarea profesionala la locul de munca
-pachet servicii medicale la Regina Maria
-decontarea transportului pe mijloacele de transport in comun
-conditii de munca foarte bune.

TELCO-PE SRL, firma de PRODUCTIE ELECTRONICA, cu peste 300 salariati in locatia din Timisoara si peste 200 salariati in locatia din Caransebes, apartine firmei germane Pantel Electronik GmbH din Erlangen.
TELCO-PE SRL ofera servicii complete legate de productie electronica de la proiectare, aprovizionare, fabricatie, testare pana la livrare, oferind totodata salariatilor ei un mediu de lucru curat, modern conform standardelor europene.

Sediul fabricii se afla in Timisoara, str.Capitan Damsescu, nr.46+48 (Z.Dimbovita) si ne puteti contacta la tel.0356-443653, 0356-443602. Informatii suplimentare si pe www.telco.ro
Publicat 30 sept. 2021 Reactualizat 28 oct. 2021 Expiră 30 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos