Operatori pentru sectia de Imprimare

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cautam Operatori pentru sectia de Imprimare!

- Studii medii sau superioare tehnice, dе preferat in domeniul ingineriei, (constituie un avantaj pregatirea in domeniul electrotehnic, mecanica, automatica, chimie , protectia mediului sau existenta unor abilitati tehnice dobandite prin experiente profesionale anterioare )
-Abilitati dе comunicare si lucru in echipa,
-Capacitate dе organizare și monitorizare;
-Capacitatea dе a lua decizii in timp scurt.

Descrierea jobului

- Executa lucrari dе imprimare flexografica in opt culori pe utilaje moderne, UTECO, recent achizitionate ,
- Respecta procesele tehnologice stabilite,
- Participa la optimizarea cadrului tehnologic, conform planificarii departamentale;
- Propune masuri pentru eficientizarea costurilor dе productie si a termenelor dе livrare cu respectarea conditiilor dе calitate;
- Respecta standardele dе calitate a produselor imprimate,
- Asigura asistenta tehnica in derularea optima a fluxului dе productie;
- Introduce raportarile in programul informatic propriu, pentru fazele tehnologice dе productie cu respectarea termenelor impuse;
- Asigura si raspunde dе pastrarea documentatiei tehnologice aferente produselor din fabricatie
Publicat 28 sept. 2021 Reactualizat 26 oct. 2021 Expiră 28 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos