Publicat 19 Sep 2017 | Reactualizat 14 Nov 2017 | Expiră 17 Nov 2017

Operatori pentru activitatea de Back Office

160 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerințe: Cunoștința limbii italiane vorbită și preferabil scrisă , cunoștințe informatice de bază și operare Pc, disponibilitatea de a munci în ture de luni până sâmbată.
Titlu de studiu: diploma.
Experiența de muncă în domeniu reprezintă un avantaj.

Descrierea jobului

Căutam 160 operatori pentru activitatea de Back Office pentru firma multinațională (Telecom Italia SPA), adresa locului de muncă: Timisoara, str. Divizia 9 Cavalerie nr. 64.

Cerințe:
- Cunoștința limbii italiane vorbită și preferabil scrisă
- Cunoștințe informatice de bază și operare Pc
- Disponibilitatea de a munci în ture de luni până sâmbată.
- Titlu de studiu: diploma.
- Experiența de muncă în domeniu reprezintă un avantaj.

SC Letscallandgo partner Român al Telecom Italia SPA, cel mai mare furnizor de telefonie fixă și mobilă în Italia, se ocupă de activitate inbound, serviciu clienți, back office, data entry.

Expirat
Operatori pentru activitatea de Back Office  -  SC LetsCallAndGo