Publicat 27 Aug 2007 | Reactualizat 25 Sep 2007 | Expiră 27 Sep 2007

Operatori pc facturare/contabil - companie multinationala - 12 mil lunar

6 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam pentru un client companie multinationala cu sediul in sector 6 si cifra de afaceri anuala de peste 5 miliarde euro :

6 operatori facturare

Sarcini :

- Alegerea unui picking , in functie de importanta sa (dispecerul va indica care dintre acestea au prioritate);
- Impartirea picking-ul pe comenzi;
- Extragerea din stoc a tuturor articolelor, aferente unei comenzi;
- Operarea modificarilor cantitative aflate pe picking;
- Introducerea fiscalului si apoi printarea comenzii;
- Facturarea diferentelor, in cazul clientilor unde marfa pleaca pe aviz;
- Emiterea avizelor si facturilor, in cazul clientilor unde marfa pleaca pe aviz;

Descrierea jobului

Experienta min 6-12 luni intr-un post similar

STUDII MEDII, CUNOSCATOR OPERARE P.C.(EXCEL...),
Engleza cunostinte medii (min nota 5 din 10)

Se ofera beneficii de 12 mil lunar :
- salariu net pe cartea de munca 10 mil
- bonuri de masa (aprx 1.5 mil)
- decontare transport
- bonusuri de performanta

Expirat
Operatori pc facturare/contabil - companie multinationala - 12 mil lunar  -  SOFT-TEMAX SRL