Operatori mase plastice / Muncitori necalificati

Plastiflex SRL - 10 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

•Studii medii;
•Persoana atenta la detalii, ordonata;
•Abilitati practice si capacitate rapida de invatare;
•Disponibilitate la efort fizic;
•Experienta de lucru in mediul de productie de preferat constituie un avantaj.
•Angajam atat barbati cat si femei

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
• pregatirea instalațiilor, utilajelor și dispozitivelor specifice prelucrării materialelor plastice;
• fixarea și reglarea parametrilor conform documentelor de producție;
• verificarea calității materiilor prime și a materialelor din procesul de protecție;
• executarea produselor din materiale plastice;
• controlul vizual al calității produselor.

Beneficii:
- salariu de incadrare de 1400 lei
- tichete de masa de 20 lei/zi
- decontare transport
- bonusuri de performanta

S.C. PLASTIFLEX S.R.L. activeaza in domeniul fabricarii si reciclarii de materiale plastice din anul 1991. Astfel, beneficiind de o experienta de 30 de ani pe piata producatorilor de mase plastice, va asiguram un echilibru perfect intre calitate si profesionalism pe care le garantam prin personalul nostrum specializat si echipamentele performante de care dispunem. Militam pentru un mediu curat si dorim sa protejam cat mai mult planeta, in acest sens am infiintat si sectorul de reciclare mase plastice in care se lucreaza intens la transformarea rebuturilor in material plastic util si calitativ.
Publicat 11 oct. 2021 Reactualizat 8 nov. 2021 Expiră 10 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos