de ani Fără Frică...

Publicat 29 Oct 2019 | Expiră 29 Nov 2019

Operatori introducere date cu limba italiana, in Oradea

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Sunt rugate sa aplice doar persoanele cu domiciliul in Oradea, se lucreaza de la birou, nu se poate lucra de la distanta. Limba italiana obligatoriu

Cerinte:

  • Cunostinte minime de lucru cu calculatorul
  • Limba italiana nivel mediu sau avansat (criteriu obligatoriu)
  • Munca de birou, se munceste la calculator, nu se vorbeste la telefon

Descrierea jobului

Beneficii:

  • salariu 1.950 lei net (în mână)
  • bonuri de masă (200 lei pe lună)
  • transport decontat în Oradea, abonament OTL sau abonament parcare pentru mașina personală

Program de lucru:
  • Luni-Vineri, un singur schimb: 9:00-17:00

Cauți un loc de muncă în Oradea? Noi te ajutam să-ți găsești un job.

ATT Interim - Locuri de muncă Oradea.

Expirat
Operatori introducere date cu limba italiana, in Oradea  -  ATT Interim

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles