Publicat 07 Apr 2017 | Reactualizat 26 Apr 2017 | Expiră 08 Mai 2017

Operatori in-bound - limba italiana

10 posturi

Candidatul ideal

CERINTE OBLIGATORII:
- cunoasterea limbii italiane, scris si vorbit, la nivel avansat;
- excelente abilitati de comunicare si ascultare;
- cunostinte operare PC;
- orientare catre atingerea obiectivelor;
Experienta in call center reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

SC Quanta Resurse Umane SRL angajeaza pentru clientul sau, una dintre cele mai importante multinationale din domeniul BPO / Call Center, OPERATORI IN-BOUND-LIMBA ITALIANA.

RESPONSABILITATI:
- relationare cu clientii existenti ai companiei;
- preluarea apelurilor telefonice / emailurilor sau a mesajelor de tip text, conform procedurilor;
- identificarea nevoilor /problemelor clientilor si a disponibilitatii de achizitie de servicii suplimentare;

BENEFICII:
- Program flexibil: 4, 6, 7 sau 8 ore;
- Pachet salarial atractiv incepand de la 2.375 de lei;
- Mediu de lucru tanar si dinamic;
- Oportunitati de dezvoltare profesionala si de avansare in cariera.

Suntem un grup multinational specializat in servicii dedicate resurselor umane. Infiintat in 1998 in Italia, Quanta Group detine azi birouri si in Elvetia, Statele Unite ale Americii, Romania, Brazilia si Republica Ceha.
Inca din anul 2002, odata cu infiintarea Quanta Romania, ne-am specializat pe o piata de nisa cum este cea a Recrutarii si Selectiei in domeniul aerospatial si am continuat explorand domenii noi si oferind servicii care includ: munca temporara, recrutare si selectie, detasare internationala, consultanta organizatională, managementul personalului, training, consultanta in elaborarea de proiecte cu finantare europeana si asistenta pe durata intregului proces de finantare si implementare.

Operatori in-bound - limba italiana  -  Quanta Resurse Umane SRL