OPERATORI FABRICATIE FLUX-Maracineni Arges

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cerinte:
● abilitatea de a opera cu masini si echipamente;
● spirit de observatie, memorie vizuala;
● rezistenta la sarcini de lucru repetitive ;
● capacitatea de a lucra sub presiune si de a respecta termenele limita;
● precizie, îndemânare şi corectitudine la prepararea materialelor şi la aplicarea acestora pe diferite suprafeţe sau zone.

Descrierea jobului

Beneficii:
- salariu atractiv
- bonusuri lunare
- tichete de masa (20 lei/zi)
- prime de sarbatori
- ore suplimentare platite cu 200%
- transport gratuit ( Pitesti, Mioveni, Campululg )

Societatea Tramet Industry activeaza in sectorul finisarii suprafetelor si le ofera clientilor o gama larga de servicii complementare vopsirii industriale si oxidarii anodice.
Publicat 3 mai 2022 Reactualizat 24 mai 2022 Expiră 2 iun. 2022