OPERATORI DEPOZIT&STIVUITORISTI -Salarii între 1700-3000 NET

CATOPREST PRO SRL - 20 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 1700 - 3000 RON
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Catoprest angajeaza OPERATORI si STIVUITORISTI - Parcul Industrial Ploiesti

Profilul candidatului:
- Studii: minim 10 clase
- Abilitati de comunicare si lucru in echipa
- Conditie fizica buna
- Corectitudine, seriozitate, integritate.
- Experienta in domeniu reprezinta un avantaj (utilizare scanner)
- Orientarea pe rezultate
- Flexibilitatea
- Lucrul in schimburi - 3 sau 4 schimburi

Toti candidatii care corespund cerintelor de mai sus sunt invitati sa aplice online

Descrierea jobului

Responsabilitati :

Activitati logistice
Efectuarea eficienta a activitatilor logistice tinand cont de protectia sanatatii, sigurantei si a mediului la locul de munca.
Obiective generale:
- Incarcarea, descarcarea, manipularea, depozitarea si transportul produsului sau materialelor necesare în/din mijlocul de transport, în/din depozit pentru ca marfa sa ajunga la client sau sa fie depozitata in siguranta, atat calitativ cat si cantitativ.
Deasemenea candidatul va efectua inspectia vizuala, sortarea, spalarea si aranjarea materialelor

INDICATORI DE PERFORMANTA
- Prezenta
- Disciplina
- Target
- Calitate

TERMENII ANGAJARII:

• Pachet salarial OPERATORI : 17oo-22oo Ron - NET
• Beneficii: Tichete de masa (15/20 lei/tichet)
• Prime Paste/Craciun
• Program de lucru in 3 sau 4 schimburi
• Transport gratuit in functie de localitatea de origine a candidatului

• Pachet salarial STIVUITORISTI : 23oo-3ooo Ron - NET

CATOPREST oferã servicii integrate de asistenţă, evaluare a conformităţii calităţii si suport productie, pentru furnizorii industriei auto și producatorii de automobile, precum si companii implicate in productia de masã, industria electronicã, aparate de uz casnic, cosmetice, FMCG si industria maselor plastice.

Publicat 6 oct. 2021 Reactualizat 3 nov. 2021 Expiră 5 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos