Operatori CNC

Adecco Romania - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 5000 - 6000 RON
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Descrierea jobului

Client Description:

Adecco Resurse Umane recruteaza operatori productie pentru unul dintre colaboratorii sai, un important producator de mase plastice.

Responsibilities:

- Preia comanda, indeplinind toti pasii necesari producerii acesteia

- Opereaza masinile-unelte cu comanda numerica

- Echipeaza masinile cu scule

- Regleaza masinile cu comanda numerica

- Tipul de masina pe care se lucreaza: Strung CNC cu axa Y

Freza CNC 3+2 axe

Candidate Profile:

- Abilitati de citire si interpretare a desenului tehnic.

- Cunoastere prelucrari prin aschiere.

Beneficii:

- Posibilitati de avansare in functie de abilitati, implicare

- Oferim bonusuri pe proiect

- Salariu intre 5000-6000 lei net in functie de experienta

- Transport decontat

- Tichete de masa

Grupul Adecco este lider mondial în furnizarea de servicii specializate de resurse umane. Serviciile pe care le oferim vin ca o oglindire a cunoașterii pieței din România și a înțelegerii clare a nevoilor clienților, ca rezultat a 50 de ani în care am acumulat experiență și cunoștințe și în care am implementat tehnici și metode moderne de lucru.
Publicat 11 mai 2022 Reactualizat 8 iun. 2022 Expiră 10 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos