Operatori CNC

Adecco Romania - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 5000 - 6000 RON
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Descrierea jobului

Client Description:

Adecco Resurse Umane recruteaza operatori productie pentru unul dintre colaboratorii sai, un important producator de mase plastice.

Responsibilities:

- Preia comanda, indeplinind toti pasii necesari producerii acesteia

- Opereaza masinile-unelte cu comanda numerica

- Echipeaza masinile cu scule

- Regleaza masinile cu comanda numerica

- Tipul de masina pe care se lucreaza: Strung CNC cu axa Y

Freza CNC 3+2 axe

Candidate Profile:

- Abilitati de citire si interpretare a desenului tehnic.

- Cunoastere prelucrari prin aschiere.

Beneficii:

- Posibilitati de avansare in functie de abilitati, implicare

- Oferim bonusuri pe proiect

- Salariu intre 5000-6000 lei net in functie de experienta

- Transport decontat

- Tichete de masa

Grupul Adecco este lider mondial în furnizarea de servicii specializate de resurse umane. Serviciile pe care le oferim vin ca o oglindire a cunoașterii pieței din România și a înțelegerii clare a nevoilor clienților, ca rezultat a 50 de ani în care am acumulat experiență și cunoștințe și în care am implementat tehnici și metode moderne de lucru.
Publicat 11 mai 2022 Reactualizat 25 mai 2022 Expiră 10 iun. 2022