Publicat 19 Iun 2017 | Reactualizat 20 Iul 2017 | Expiră 21 Iul 2017

Operatori Call Center limba italiana - relocare la Constanta

30 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
Limba italiana la nivel avansat;
Cunostinte minine operare pc;
Disponibilitate de lucru conform unui program flexibil;
Bune abilități de comunicare;
Punctualitate, spirit de echipa, atitudine pozitiva, orientare catre client, persoana empatica si creativa;
Nu este necesara experienta in call center.

Descrierea jobului

-bonus lunar de relocare;
-salariu fix si bonusuri in functie de performanta;
-asigurare medicala privata;
-posibilitatea de a lucra si promova intr-un mediu tanar si dinamic;
-un program de lucru flexibil;
-training specializat.

Cu peste 3000 de angajati in Romania, Comdata Service se numara printre companiile de prestigiu pe piata de call center romaneasca.
Un job in call center te ajuta sa iti dezvolti abilitatea de a rezolva situatii complexe folosind diverse tehnici de comunicare, sa fii punctual, organizat si mai ales un bun coechipier.

Expirat

Operatori Call Center limba italiana - relocare la Constanta  -  SC COMDATA SERVICE SRL