Operatori calculator limba engleza

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Societate olandeza cu obiectul de activitate in transport, angajeaza doua persoane tinere si motivate sa invete lucruri noi in domeniul transportului si nu numai.
Cerinte obligatorii:
- Persoana pozitiva, sociabila si organizata;
- Nivel avansat limba engleza vorbit si scris;
- Cunostiinte solide operare calculator, pachet office, internet portals;
- Cunostiinte in SAP prezinta avantaj;
- Capacitate de analiza si buna gestionare a cifrelor prezinta avantaj.

Descrierea jobului

Descrierea job-ului:
- Program 8h, experienta in domeniu nu este obligatorie;
- Consultanta Telefonica, email si pe anumite portale in limba engleza a clientilor;
- Motorizare constanta si distribuire a mail-urilor;
- Arhivare documente, CMR-uri, facturi, anexe transport;
- Munca birotica;
- Procesarea facturilor.

Beneficii:
- Desfasurarea activitatii in cadrul unei echipe tinere si dinamice;
- Conditii bune de lucru si intruire la locul de munca;
- Salariul se negocieaza pe baza interviului;
- Posibilitatea de a lucra intr-o societate internationala;
- Training in Olanda;
- Posibilitatea de a avansa in cadrul societatii;
- Restul aspectelor vor fi discutate in cadrul interviului.

Descrierea companiei

Scurta descriere a societatii:
Neele-Vat Logistics este unul dintre cei mai mari furnizori de servicii logistice din regiunea Rotterdam. Neele-Vat Logistics are 1.000 de angajati, 27 de sucursale in 10 tari si o cifra de afaceri de 395 de milioane de euro.

Firma Neele Vat Logistics Srl a luat fiinta in ianuarie 2018 in localitatea Oradea din Romania, aceasta reprezentand unul din cele 8 birouri din Europa, prin intermediul carora Neele-Vat Logistics, fondat in 1905, isi desfasoara activitatea. Acesta din urma, este unul dintre cei mai mari si independenti furnizori de servicii, principala activitate desfasurandu-se in centrul Portului Rotterdam. Biroul nostru din Oradea, este format dintr-o echipa tanara, cu experienta, care este in cautarea unui nou membru. Pentru mai multe detalii privind activitatea noastra gasiti pe site-ul: https://www.neelevat.nl/
Publicat 12 mai 2022 Reactualizat 19 mai 2022 Expiră 11 iun. 2022