Publicat 03 Feb 2017 | Reactualizat 17 Feb 2017 | Expiră 06 Mar 2017

Operatori back office si call center asistenta clienti limba romana

50 posturi

Candidatul ideal

- Cunoasterea la un nivel foarte ridicat a limbii romane (scrise si vorbite)
- Abilitati de gandire sintetica si analitica
- Abilitati de rezolvare a problemelor
- Atentie distributiva si concentrata
- Inteligenta numerica si verbala
- Abilitati de gestionare a emotiilor
- Disponibilitate de a intelege nevoile clientului si a gasi solutii echitabile
- Cunostinte medii de Microsoft Office sau orice alt program similar (xls., word, ppt)

Si urmatorul set de competente:

- Invatare rapida
- Spirit de echipa
- Capacitatea de a lua decizii conform rolului
- Time management
- Comunicare eficienta (verbala si paraverbala, ascultare activa))
- Orientare catre client
- Capacitatea de a lucra sistematic, organizat

Descrierea jobului

Echipa de back office si call center se va ocupa de furnizarea de servicii de asistenta clienti pentru o mare companie furnizoare de servicii de gaze si electricitate.

Caracteristici si cerinte

• fiecare practica trebuie fie tratata corect si complet, corespunzator procedurilor activitatii;
• sa fie contactat clientul pentru tipologiile la care este solicitat acest lucru;
• sa se transmita informatiile si/saudocumentele solicitate de catre client, pe calea agreata cu acesta (mail/posta);
• sa fie tratata in termenele prevazute.

• Contract de munca nedeterminat si salariu fix;
• Bonusuri in functie de rezultate;
• Tichete de masa
• Ramburs transport;
• Training continuu;
• Posibilitatea de dezvoltare profesionala

Advalia Services Srl este filiala romaneasca a unuia din cele mai importante grupuri internationale de BPO (Business Process outsourcing).

Advalia Services este o societate nou infiintata dar, deja furnizoare de servicii de contact center si back office pentru cele mai importante companii din Romania precum si pentru o cunoscuta firma de pariuri sportive din Italia.
Advalia, vine in completarea activităților de contact center tradiționale, dezvoltand o serie de soluții tehnologice inovatoare, cu scopul de a îmbunătăți experiența clienților și de a creste oportunitățile de vânzare si retention.

Operatori back office si call center asistenta clienti limba romana  -  Advalia Services SRL

Avem rezoluții bune de ținut tot anul.
Vrei și tu una?

Da, surprinde-mă