Operatori asamblare fabrica de constructii automobile

ADICIO PRO SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Descrierea jobului

Cerinte:
  • seriozitate, motivatie, responsabilitate, calitate, eficienta
  • activ, adaptabilitate de lucru in echipa, abilitati manuale, precizie,
  • conditie fizica buna.
Nu este necesara experienta in domeniu, vei fi instruit timp de 2 saptamani in cadrul companiei.

Durata contractului:
minim 7 luni- incepind din octombrie

Salariul: 12-14€/h

Limba engleza la nivel conversational, este obligatorie.

Salariul este de 12,31€/h si include sporul de reducere a timpului de lucru. La salariul de baza se adauga 1,23€/h la tura de dupa-amiaza si 2,22€/h pentru tura de noapte. Se lucreaza in 3 schimburi.

Limba engleza este un criteriu important. Daca stii basic-ul, oricum trebuie sa te descurci intr-o conversatie.

Relatii telefon 0752380110
Publicat 17 sept. 2021 Reactualizat 17 oct. 2021 Expiră 17 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos