Publicat 12 Iun 2020 | Reactualizat 10 Iul 2020 | Expiră 12 Iul 2020

Operatori înfoliere fabrica de geamuri termoizolante Turda

4 posturi

Candidatul ideal

  • Preferabil lăcătuș mecanic
  • Experiență în înfoliere profile PVC-Panel, Aluminiu, și lemn
  • Necalificat cu experiență în activități de producție

Descrierea jobului

Responsabilități

  • Efectuarea reglajelor utilajului pentru procesul de înfoliere
  • Respectarea și efectuarea planului de producție
  • Respectarea calității produsului și al normelor de protecția muncii
Beneficii
  • Salar motivant
  • Transport gratuit
  • Bonus de prezență
  • Bonus de Paște și Crăciun
  • Colectiv tânăr, dinamic

Plast Technik are ca activitate principala productia de tamplarie PVC, fiind prezenta pe piata romaneasca (si nu numai) incepand cu anul 1998. Ne aflam in plina expansiune si te invitam sa te alaturi echipei noastre!

Operatori înfoliere fabrica de geamuri termoizolante Turda  -  Plast Technik SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles