Operator

Simpals Vr S.R.L. - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu 1700 RON
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

-Comunicativ. Rezistent la stres
-Proactiv
-Energic

Descrierea jobului

Ce vei face:
-Intalnirea oaspeților.
-Lansarea jocurilor VR.
-Controlul tehnic.
-Menținerea curățeniei în sală.
-Recepționarea apelurilor, contactarea clienților pentru rezervare, lucru cu baza de date.
-Gestionarea casei.
-Crearea unui content pentru paginile de social media.

Beneficii:
-Orar flexibil.
-Bonusuri.
-Avansare profesională.
-Sediul în centrul orașului Iași.
-Decontarea cheltuielilor pentru transport în tura de seară.
Experiența nu este obligatorie.

Another World Iași își mărește echipa! Suntem o companie care oferă o nouă viziune asupra viitorului… în sens direct! Dacă ești pasionat de realitatea virtuală ,,VR” și Metavers, te așteptăm în echipa noastră.
Publicat 27 iun. 2022 Reactualizat 25 iul. 2022 Expiră 27 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos