Publicat 01 Mai 2010 | Expiră 09 Mai 2010

Operator xerox

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Capacitatea de a invata repede lucruri noi, comunicare constructiva cu clientii, seriozitate, stabiliatate.

Descrierea jobului

Experienta in domeniu constituie avantaj, cunostinte PC Word (avansat), Excel (avansat), Photoshop sau Corel (nivel mediu).

centru de copiere ASL Copy Center situat in apropirea Garii - Iasi vine in intampinarea clientilor cu servicii calitative si prompte la preturi avantajase. Printre acestea enumeram: copiere, listare, scanare, laminare, legatorie arc plastic, tehnoredactare, fax, inscriptionare CD/DVD, carti de vizita, calendare, etichete autocolante, personalizari plicuri, foi cu antet, fluturasi publicitari, invitatii (simple sau pentru nunta, botez), ecusoane, etc.

Expirat
Operator xerox  -  Asl Copy Center

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles