Operator Vulcanizare in Jilava, Ilfov

Parmel Gomma srl - 4 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Candidatul ideal este o persoana responsabila, dinamica, serioasa si dornica sa invete lucruri noi.

Descrierea jobului

Firma Parmel Gomma din Jilava, Ilfov, angajeaza operatori vulcanizare.

Conditii de lucru bune, pachet salarial atractiv, program de lucru fix, opt ore pe zi, cinci zile pe saptamana, bonuri de masa, al treisprezecelea salariu, luna august concediu de odihna, abonament asigurari medicale la clinici private.

Companie romano-italiana ce activeaza in domeniul articolelor din cauciuc pentru industria auto, moto si aplicatiilor industriale, producator de racorduri si futunuri din cauciuc.
Publicat 2 nov. 2021 Expiră 2 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos