Publicat 08 Ian 2019 | Expiră 08 Feb 2019

OPERATOR VANZARI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Instruire: studii medii/superioare, constituie avantaj studiile economice.
Experienţă: 2 ani de activitate (operator calculator, telesales, gestionar, facturist, contabilitate primara).
Abilitati de comunicare si relationare cu clientii.
Foarte bune cunoştinţe de operare PC (excell, word, mail).
Persoană ordonată, atentă, disciplinată.

Descrierea jobului

Gestioneaza portofoliul de clienti alocati:
- preluare comenzi,
- facturare,
- pregatirea comenzilor,
- urmarirea livrarii corespunzatoare la client,
Intocmeste rapoarte de activitate.
Raspunde prompt solicitarilor clientilor.

Cu o experienta de peste 25 ani, Compania Farmaceutica AC HELCOR este un producator roman de medicamente cu prescriptie medicala, OTC, vitamine si suplimente. Echipa noastră este formată din peste 150 de specialisti cu pregatire superioara, medici, farmaciști, chimisti - cercetatori, economisti, ingineri, specialisti de marketing si vanzari, care lucrează zi de zi pentru a pune la dispozitia oamenilor medicamente, vitamine si suplimente sigure, eficiente la standarde europene. Vizitati site-ul firmei la www.achelcor.ro / www.biosunline.ro.

Expirat
OPERATOR VANZARI  -  AC HELCOR

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles