Publicat 05 Ian 2017 | Reactualizat 05 Feb 2017 | Expiră 06 Feb 2017

Operator vanzari prin telefon

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Bune abilitati de comunicare si negociere;
Proactivitate, perseverenta, profesionalism;
Cunostinte de operare Microsoft Office;
Absolvent de studii medii / superioare.

Descrierea jobului

Contacteaza potentialii clienti si ii informeaza in legatura cu produsele si serviciile companiei;
Promoveaza produsele din portofoliu, cu scopul de a vinde;
Primeste si proceseaza cererile de oferta;
Mentine relatiile cu clientii si potentialii clienti;
Actualizeaza baza de date cu informatii privind istoricul clientilor si al prospectilor;
Ofera suport echipei, la nevoie.

Oferim:
- salariu fix;
- comision pentru depasirea target-ului;
- bonuri de masa
- un mediu de lucru antrenant si profesionist;
- pregatire profesionala si training;
- sansa de a lucra pentru cea mai mare si mai profitabila platforma de anunturi imobiliare;
- oportunitatea de a-ti dezvolta cariera;

IMOBILIARE.RO este cel mai mare portal de imobiliare din România; aici îşi pot publica ofertele atât agenţiile imobiliare, cât şi persoanele particulare. www.imobiliare.ro a fost lansat în anul 2000.

Expirat
Operator vanzari prin telefon  -  Realmedia Network SA