Operator vanzari prin telefon

Oraș de lucru
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Ne pare bine de cunostinta!
Pentru noi, candidatul ideal este reprezentat de o persoana comunicativa, optimista si cu zambetul pe buze. De asemenea, viitorul nostru coleg trebuie sa dea dovada de dorinta de munca si implicare. Dezvoltarea continua pe plan profesional si devotamentul sunt alte calitati pe care le cautam.

Descrierea jobului

Ce va trebui sa faci?
- contactarea telefonica a clientilor in vederea vanzarii produselor naturiste marca „Fabrica de Plante”
- prezentarea, promovarea si personalizarea ofertelor
- incheierea vanzarii
Ce beneficii vei avea?
- salariu fix + bonusuri zilnice in urma vanzarilor
- bonus saptamanal in urma indeplinirii zilnice a target-ului
- bonus suplimentar daca ne aduci un prieten
- training gratuit inainte de inceperea activitatii
- poti alege program de 6 sau 8 ore
- sustinere profesionala continua
- contract pe perioada nedeterminata

Asadar...Fabrica de Plante este o companie care isi desfasoara activitatea de peste 10 ani in domeniul vanzarilor de produse naturiste. In toti acesti ani, am reusit sa ne mentinem in top-ul companiilor de profil, acest lucru datorandu-se faptului ca ne caracterizeza munca in echipa si sprijinul reciproc. Acest lucru este evidentiat de faptul ca in aceasta perioada am reusit sa ne marim echipa prin deschiderea de noi puncte de lucru in orasele Turda si Dej. (0730690077)
Publicat 5 mai 2022 Reactualizat 2 iun. 2022 Expiră 4 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos