Publicat 14 Mar 2019 | Expiră 14 Apr 2019

Operator vanzari prin telefon - perioada determinata

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
- solide cunostinte si experienta in vanzari
- experienta in domeniul farma constituie avantaj
- excelente abilitati de comunicare si relationare interpersonala
- abilitati de vanzare si negociere
- abilitate de a asculta
- persoana ambitioasa, organizata, perseverenta, amabila, cu spirit de echipa, flexibila
- capacitate de a rezolva rapid si corect problemele aparute
- capacitate de prioritizare a sarcinilor

Descrierea jobului

SC PHARMAFARM SA recruteaza o persoana care sa ocupe pozitia de operator vanzari prin telefon / telesales.

Atributii specifice postului:
• realizarea activitatii de vanzari prin telefon, cu indeplinirea lunara a obiectivelor de vanzari si incasari;
• urmarirea platilor si efectuarea programarilor la plata pentru clientii alocati;
• alocarea si garantarea creditelor comerciale acordate clientilor;
• mentinerea unor relatii excelente cu clientii existenti si atragerea de noi clienti prin activitati de promovare;

Oferta (bonusuri,beneficii):
-Pachet salarial motivant, in concordanta cu experienta profesionala;
-Posibilitatea dezvoltarii profesionale in cadrul companiei;
-Mediu de lucru competitiv.

PharmaFarm S.A. este o companie românească al cărei obiect de activitate îl reprezintă distribuţia en gross de produse farmaceutice și parafarmaceutice. Prioritatea PharmaFarm este furnizarea de servicii de cea mai înaltă calitate celor peste 2.500 de farmacii partenere, a unităților spitalicești, precum și a pacienților acestora.
Organizaţia beneficiază încă din anul 2007 de suportul şi experienţa grupului Gedeon Richter Plc, unul dintre cele mai importante nume de pe piaţa farmaceutică din Europa Centrală şi de Est. Astfel, PharmaFarm devine membră cu drepturi depline a unei organizații internaționale și operează în strânsă legătură cu lanțul Richter Farmacia S.A., ce gestionează aproximativ 100 de farmacii din țară

Companie deține 7 depozite regionale în: Brăila, București, Cluj-Napoca, Craiova, Iași, Mureș, Timișoara și un depozit central în localitatea Corunca, din județul Mureș. Avem parteneriate solide, devenite tradiție, cu cei mai importanți producători de medicamente la nivel național și internațional. Printre colaboratorii noștri se numără: Gedeon Richter România, Richter Gedeon Ungaria, Sanofi Zentiva, Sandoz, Terapia-Ranbaxy, KRKA, Biofarm, Antibiotice Iași, MSD, GSK, Pfizer, Worwag, Laboratoarele Servier, Beaufour Ipsen, Egis, Alvogen Labormed, Alfa Wassermann, Bionorica, Ewopharma, dar și alții.
În portofoliul extins pe care îl deține compania noastră, se regăsesc peste 4.000 de produse farmaceutice, parafarmaceutice și cosmetice. Actualizăm în permanenţă portofoliul, construim legături strânse cu partenerii noștri și venim în întâmpinarea acestora cu soluții de business adaptate contextului pieței farmaceutice din România, menite să susțină progresul. PharmaFarm va promova întotdeauna sănătatea și se va afla în permanenţă în serviciul clienților și al pacienților.

Expirat
Operator vanzari prin telefon - perioada determinata  -  SC PharmaFarm SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles