de ani Fără Frică...

Publicat 10 Feb 2017 | Expiră 14 Mar 2017

Operator vanzari prin telefon (la domiciliu sau la birou)

30 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Responsabilitati
- Desfasurarea de activitati de telemarketing prin contactarea telefonica zilnica a clientilor;
- Promoveaza si vinde produsele si serviciile companiei, la fiecare apel telefonic cu clientul;
- Trimite e-mail-uri cu oferta companiei personalizata dupa nevoile clientilor;
- Urmareste stadiul cererilor inregistrate si contacteaza clientul, atunci cand este cazul, pentru a-i oferi informatiile necesare.

Descrierea jobului

Beneficii Oferite
- Salariu motivant in functie de fiecare proiect in parte
- Training de specialitate
- Program flexibil
- Se lucreaza de acasa
- In limba romana

Descrierea companiei

Descrierea firmei
Suntem o companie ce se ocupa cu promovarea produselor casnice, fittness, de bucatarie online pe baza de catalog si prin call center

Expirat
Operator vanzari prin telefon (la domiciliu sau la birou)  -  GXG ENGINEERING

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles