de ani Fără Frică...

Publicat 25 Feb 2016 | Expiră 28 Mar 2016

OPERATOR VANZARI PRIN TELEFON - BUCURESTI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Absolvent studii medii/superioare (asistent farmacist - constituie avantaj);
- Experienta de minimum 1 an in activitatea de vanzari prin telefon in domeniul farmaceutic;
- Cunoasterea medicamentelor, cunoasterea pietei farmaciilor din zona alocata - constituie un avantaj;
- Abilitati de comunicare si convingere, abilitati de prezentare, seriozitate, constiinciozitate;
- Persoana proactiva si orientata spre rezultate;
- Nivel avansat de operare PC (MsOffice);

Descrierea jobului

- Promovarea si vanzarea produselor din portofoliul companiei in zona arondata;
- Preluarea si dezvoltarea portofoliului de clienti;
- Initierea, dezvoltarea si mentinerea relatiilor cu clientii;
- Cresterea vanzarilor, realizarea target-urilor, cresterea numarului de clienti;
- Respectarea politicii comerciale si de credit in relatia cu clientii;
- Monitorizarea evolutiei pietei si a concurentei specifice;
- Analiza si raportare zilnica.

Polisano este unul dintre liderii nationali ai pietei farmaceutice romanesti in importul si distributia de produse farmaceutice, aparatura si instrumentar medical. Polisano a jucat permanent un rol de deschizator de drumuri in industria farmaceutica, momentele importante din istoria Polisano fiind puncte de reper pentru piata romaneasca in ansamblul ei. Filosofia noastra este de a promova inovatia si profesionalismul pentru crearea unui mediu mai bun si mai sanatos pentru oameni, iar prin respectul pe care il aratam partenerilor nostri, adaugam valoare companiei. Doar candidatii selectati vor fi contactati!

Expirat
OPERATOR VANZARI PRIN TELEFON - BUCURESTI  -  SC POLISANO SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles