Publicat 11 Iul 2019 | Expiră 11 Aug 2019

OPERATOR VANZARI PRIN TELEFON -BRAND BIO EEL, TG-MURES

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienţă în vânzarea produselor prin telefon,
Avantaj experienţă în domeniul farmaceutic,
Persoană deschisă,
Aptitudini de comunicare,
Rezistenţă la stres,
Bune abilităţi de planificare şi organizare

Descrierea jobului

Efectueaza activitati de promovare a produselor Brand BIO EEL catre farmacii / farmacisti
Activitati de preluare comenzi produse Brand BIO EEL si transmiterea acestora catre distribuitori
Mentine si dezvolta portofoliul de clienti
Mentine si dezvolta colaborarea cu distribuitorii portofoliului Brand BIO EEL
Realizeaza rapoartele de activitate in conformitate cu indicatorii solicitati
Participa la sedintele periodice organizate de catre companie
Colaboreaza cu reprezentantii din teren ai distribuitorilor portofoliului Brand BIO EEL in vederea indeplinirii obiectivelor
Realizeaza planul de vanzari

Producator si distribuitor de medicamente si alte produse de sanatate, activand pe piata nationala si europeana; avand sediul central in Targu Mures MS.

Expirat
OPERATOR VANZARI PRIN TELEFON -BRAND BIO EEL, TG-MURES  -  BIOEEL SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles