de ani Fără Frică...

Publicat 06 Mar 2019 | Reactualizat 03 Apr 2019 | Expiră 06 Apr 2019

Operator Vanzari Polivalent

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta anterioara in functia de lucrator comercial sau de casier constituie avantaj;
Studii medii incheiate constituie avantaj;
Cunostinte sau experienta in relationarea cu clientii;
Persoana cu spirit de echipa, atenta la detalii, riguroasa, organizata, adaptabila, cu disponibilitate de a invata;
Foarte bune abilităţi de comunicare, relaţionare și ascultare;
Atitudine proactiva si pozitiva.

Descrierea jobului

Faci parte din echipa magazinului, activand atat pe raioanele comerciale cat si la casa de marcat doar pentru scanarea produselor, dar nu si incasarea contravalorii acestora;
Aprovizionezi cu marfa raioanele pe care lucrezi, te asiguri de calitatea si prospetimea produselor oferite spre vanzare, te asiguri ca preturile sunt afisate in mod corect si in general ca raioanele au o tinuta comerciala atractiva;
La casa de marcat, te asiguri ca fiecare client este bine primit, ca produsele alese sunt corect scanate si ca acceseaza cu usurinta sistemul de plata de la Casele Rapide;

Alaturi de noi, vei avea parte de:

-o remuneratie atractiva
-colegi primitori
-un mediu de lucru dinamic si motivant
-posibilitatea de dezvoltare profesionala

Auchan Retail este unul dintre cele mai importante lanturi comerciale, locul 11 în lume, prezent în 16 tari, cu peste 900 hipermarketuri si aproape 330.000 de angajati.
Auchan Retail detine si alte canale de cumparaturi: supermarketuri, proximitate si comert online.
Primul magazin din tara noastra a fost deschis la 7 noiembrie 2006, în cartierul Titan, iar în prezent Auchan România numără 33 de hipermarketuri si 11.000 de angajati.
Suntem comercianti indrazneti! Succesul nostru l-am realizat cu oameni ca tine: motivati, implicati, responsabili si ambitiosi.
Daca iti doresti sa activezi intr-un mediu de lucru civilizat si colegial, cu numeroase posibilitati de implinire profesionala, trimite CV-ul direct pe acest site sau la adresa de e-mail: recrutarebvcoresi@auchan.ro.
Il poti depune in format imprimat la Serviciul Clienti in cadrul magazinului Auchan Coresi.

Expirat
Operator Vanzari Polivalent  -  Auchan Brasov Coresi

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles