Operator vanzari online

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Ai mai lucrat in domeniul vanzarilor?
  • Ai mai urcat poze/text pe un site online sau crezi ca poti invata ?
  • Esti bun/a la compuneri astfel incat sa poti descrie frumos produsele ?
  • Ai abilitati de comunicare?

Daca raspunsul la aceste intrebari este DA, atunci te asteptam in echipa noastra!

Noi te recompensam:
  • Salariu motivant;
  • Programul de lucru 9-17:30;
  • Locatia: Piata Victoriei-Gara de Nord;

Descrierea jobului

Ce ar trebui sa faci ?
  • Vei procesa si confirma comenzile online;
  • Vei pregati colete pentru livrare si documentele de transport;
  • Vei prelua apeluri telefonice si solicitari primite pe email;

Pretty Girl, producător de haine de damă, brand 100% românesc, a reușit sa se remarce prin colecții feminine și vibrante înca din anul 2008, abordând, de fiecare dată, cele mai noi tendințe în designul vestimentar și aduce mai multă efervescentă în zona fashion printr-un stil personal, românesc. Toate Creațiile sunt după tipare proprii, produse din materiale textile de calitate din import, fabricate în România.
Publicat 25 mai 2022 Reactualizat 22 iun. 2022 Expiră 24 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos