Publicat 08 Mai 2019 | Reactualizat 06 Iun 2019 | Expiră 08 Iun 2019

Operator Vanzari Online

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:

  • Experienta anterioara in operarea site-urilor de vanzari online;
  • Bune abilitati de comunicare si adaptare la interlocutor;
  • Cunostinte Wordpress, WooCommerce, optimizarea SEO;
  • Studii medii sau superioare.
Constituie un avantaj:
  • Experienta in managementul logistic al comenzilor online;
  • Atentie la detalii.

Descrierea jobului

Descrierea postului:

  • Intretinerea si administrarea portofoliului de produse comercializate online prin portalul smartpos.ro.
  • Monitorizarea si actulizarea zilnica a preturilor de vanzare;
  • Procesarea comenzilor sosite de pe site;
  • Gestionarea telefonica si online a relatiei cu clientii si stabilirea termenelor de livrare;
  • Transmiterea comenzilor de aprovizionare;
  • Monitorizarea livrarilor catre clienti;
  • Monitorizarea platilor pentru comenzile online;
  • Intocmirea rapoartelor lunare si ad-hoc privind vanzarile, traficul, canalele de vanzare etc;
  • Promovarea magazinului in mediul online – PPC (FB Ads, Google Ads) si analiza rezultatelor.
Beneficii:
  • Salariu fix + bonusuri salariale, in functie de realizari;
  • Lucrul intr-o echipa tanara si dinamica;
  • Tichete de masa;
  • Asigurare medicala Sanador.

Înființată în anul 2002, compania Magister s-a afirmat drept cel mai dinamic dezvoltator și integrator de soluții la cheie pentru retail din România, specializându-se în managementul eficient al magazinelor si lanturilor de retail.

În cei 17 ani de activitate, Magister a contribuit la dezvoltarea și implementarea unor proiecte de anvergură din retailul românesc.

Compania asigura o acoperire nationala, prin reteaua sa de parteneri certificati, evaluati si licentiati anual in cadrul programului de perfectionare profesionala Partener Certificat Magister.

Implementată în mii de unități comerciale, solutia SmartCash Retail Management System dezvoltată de Magister este, în prezent, cea mai raspândită platformă software integrata pentru retail din România.

Platforma se adresează atat comercianților independenți, cat și lanturilor comerciale cu procese complexe de business, inalt automatizate si cu un numar ridicat de utilizatori.

Expirat
Operator Vanzari Online  -  Magister Software SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles