Publicat 04 Mai 2019 | Expiră 04 Iun 2019

Operator VANZARI, cu experienta in IT si vanzari EMAG

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Limba romana la perfectie
Experienta anterioara in gestionarea, dezvoltarea si utilizarea unui magazin online
Experienta de lucru pe platforma Emag Marketplace- adaugare produse, efectuare campanii
Cunostinte avansate PC (Word, Excel, Adobe, Corel), respectiv program de facturare
Cunostinte de lucru in Magento si OpenCart
Facebook and Instagram lover
Cunostinte in design web, Photoshop sau alte programe de creatie si design
Cunostinte de lucru pe bakend-ul site-urilor
Cunostintele de SEO reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

Contacteaza clientii
Proceseaza si pregateste comenzile pentru expediere
Adauga produse noi pe site-ul propriu si pe Emag
Actualizeaza stocuri si efectueaza campanii pe Emag
Promoveaza magazinul in mediul online
Modificarea pozelor si materialeleor promotionale
Modificari de back-end pe site-ul propriu
Ofera suport telefonic sau prin e-mail clientilor magazinului online, informatii despre produse si modul lor de folosire, consultanta in alegerea produselor in acord cu nevoile clientilor
Actualizeaza periodic continut nou in magazin, cu scopul promovarii produselor: promotii si oferte de produse, bannere, articole periodice in blog, noutati in domeniu, e.t.c.
Realizeaza campanii de marketing pe Facebook si Instagram.

Iubim produsele de calitate, care au la baza brevete. Credem in inovatie si idei unice, care asteapta sa fie puse in practica. Ne place sa muncim din placere si cu daruire, iar lucrul in echipa noastra este unul jovial, iar produsele cu care lucram reprezinta un plus pentru un moral ridicat si motivant.
Suntem o echipa pasionata de produsele pe care le vindem. Ne place sa invatam si sa crestem impreuna cu produsele noastre. Fiecare sezon este o provocare si ne dorim ca de fiecare data sa atingem noi culmi ale succesului.
Ne marim echipa pentru ca avem nevoie de specialisti, care sa ne aduca un plus valoare la caramizele pe care le adaugam fundatiei noastre.

Expirat
Operator VANZARI, cu experienta in IT si vanzari EMAG  -  WELIBRIS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles