Publicat 07 Mai 2019 | Expiră 07 Iun 2019

operator vanzare internet care cunoaste limba bulgara

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

1. Cunostinte limba bulgara si engleza– nivel mediu
2. Foarte bune cunostinte de MS Office (Word, Excel, Power Point, etc), Internet Explorer
3. Cunostinte: tehnici de vanzare prin telefon, promovare directa si indirecta
4. Bune abilitati de comunicare, persuasiune si negociere
5. Cunostinte si experienta in domeniul tehnic
6. Absolvent al unei institutii de invatamant mediu sau superior
8. Orientare catre atingerea obiectivelor
9. Orientare catre client
10. Atitudine pozitiva si proactiva

Descrierea jobului

Pentru clientii din Bulgaria deci neaparat limba Bulgara.
1. Contactarea telefonica a clientilor actuali, cu care avem contracte sau care plaseaza comenzi cu livrare pe teritoriul Bulgariei.
2. Prezentarea, promovarea si vanzarea produselor/serviciilor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei;
3. Administrarea platilor facute de clienti;
4. Interactiunea cu clientii pentru a le oferi informatii despre servicii/produse/campanii;
5. Administrarea portofoliului de clienti;
6. Actualizarea bazei de date clienti cu informatii si cerinte despre clientii vechi/noi, comunicate de catre acestia;
7. Intocmirea contractelor, monitorizarea derularii si finalizarii acestora;
8. Stabileste intalnirile cu clientii;
9. Intocmeste documentatia premergatoare intalnirilor;
10. Intocmeste documentele comerciale.

Tat Biliard srl este o firma la care lucreaza un colectiv cu experienta de 23 ani in biliard, darts, snooker, mese de fotbal. Avem o capacitate de productie de 1400mp.
Avem exclusivitate pentru un larg spectru de Brand-uri sonore in biliard, darts, snooker, mese de fotbal. Suntem cea mai mare firma de biliard din Romania si avem sucursala si in Bulgaria.

Expirat
operator vanzare internet care cunoaste limba bulgara  -  Tat Biliard

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles