Publicat 09 Dec 2019 | Reactualizat 06 Ian 2020 | Expiră 09 Ian 2020

Operator Vânzări prin Telefon

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Pentru a avea succes în acest rol, vei avea nevoie de:
• Orientare către cerinţele pieţei şi ale clientului
• Capacitate de comunicare, spirit organizatoric
• Cunoştinţe operare PC
• Acurateţe în înregistrarea datelor
• De preferat, experienţă de lucru cu baze de date

Descrierea jobului

Alătură-te echipei și te vei ocupa de:
• Creşterea vânzarilor şi a frecvenţei vizitelor în magazin pentru categoria de clienţi de care esti responsabil
• Construirea şi menţinerea unei imagini pozitive a companiei
• Întreţinerea unei baze de date exacte şi corecte privind portofoliul de clienţi
• Organizarea şi contactarea clienților în funcţie de priorităţile definite
• Îmbunătăţirea continua a tehnicilor de vânzări şi a relaţiei comerciale cu clientul

Ce oferim în schimb?

  • Vei avea sprijinul unei echipe de profesioniști
  • Vei găsi la noi un mediu prietenos și oportunitati de dezvoltare

Noi, la METRO, suntem o echipă de 3000 de campioni ai afacerilor independente. Dedicați celor care se dedică muncii lor, lucrăm pentru cei care se trezesc în fiecare dimineață și vor să schimbe ceva. Suntem aici pentru cei care au avut curajul de a-și transforma visul într-o afacere, pentru milioane de antreprenori din întreaga lume. Deși se spune că toate lucrurile se schimbă, un lucru a rămas la fel: noi, acum ca și atunci, nu lucrăm pentru METRO! Lucrăm pentru peste 20 de milioane de clienți METRO, fiecare cu propriile visuri, ambiții și provocări. Pentru ei, găsim soluții personalizate și lucrăm cot la cot pentru a le asigura succesul. Deservim atât micile afaceri cu mari idei, cât și afacerile globale cu priorități locale.

METRO Cash & Carry România a fost lansată oficial în România în luna octombrie a anului 1996, prin deschiderea primului centru de distribuţie, în Bucureşti. Distribuţia naţională a magazinelor METRO România este următoarea: 5 centre în Bucureşti, câte 2 centre în Braşov, Constanţa, Timişoara şi câte un centru în fiecare din următoarele oraşe: Cluj, Bacău, Iaşi, Craiova, Baia Mare, Pitești, Galaţi, Ploieşti, Oradea, Sibiu, Suceava, Tg. Mureş, Arad, Deva, Satu Mare, Piatra Neamţ, Buzău, Târgovişte şi Turda. Informaţii suplimentare pe:www.metro.ro

Expirat
Operator Vânzări prin Telefon  -  SC METRO Cash & Carry S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles