Publicat 14 Iun 2019 | Reactualizat 20 Iun 2019 | Expiră 15 Iul 2019

Operator utilaj si Ambalatoare

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana organizata,cu simtul responsabilitatii,capabila sa lucreze in echipa.

Descrierea jobului

Pentru postul de Operator Utilaj:
Urmarirea programului de productie zilnic si colaborarea cu echipa de productie.
Cunostinte tehnice,mecanice sau electrice constituie avantaj.
Disponibilitate pentru program in 3 schimburi.
Salariu atractiv in functie de calificare si experienta.
Tichete de masa.
Bonusuri in functie de realizari.
Pentru postul de ambalatoare:
Ambalarea produselor finite si verificarea acestora din punct de vedere calitativ.
Salariu atractiv.
Bonusuri in functie de realizarile echipei.

Siba Packaging este o companie specializata in productia de pahare de carton,infiintata in anul 2013.

Expirat
Operator utilaj si Ambalatoare  -  SC SIBA PACKAGING SRL