Operator utilaj industrial

sc carpatis srl 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- responsabil;
- disciplinat;
- serios;
- inovativ;
- matur.

Descrierea jobului

Acest job se adreseaza oamenilor care doresc sa fie recompensati cu un pachet salarial tratat cu respect si ancorat in realitatea vremurilor din ce in ce mai tensionate financiar.
Cautam persoane dedicate, harnice si responsabile pentru a respecta proceduri si reguli interne ale companiei. Vom recompensa implicarea si contribuitia viitorului nostru coleg peste asteptari.
Programul de lucru este unul flexibil fara a face ore suplimentare dar poate varia in urmatoarele moduri (24/48, 8/24, etc).
Atentie - oferim aceasta oportunitate celor care au nevoie de ea si vor demonstra acest lucru.

Compania CARPATIS are o instorie de peste 32 ani in industria alimentara in fabricarea preparatelor din carne.
Suntem un colectiv de peste 180 angajati si prezenti in 6 judete la nivel regional.
Publicat 2 Iun. 2022 Reactualizat 30 Iun. 2022 Expiră 2 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.