Publicat 28 Nov 2014 | Reactualizat 26 Dec 2014 | Expiră 30 Dec 2014

Operator TVCI-Dispecerat Central

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-minim studii medii finalizate (bacalaureat),
-atestat profesional Agent paza / Operator dispecer-conditie obligatorie,
-cunostinte operare sisteme TVCI,
-cunostinte operare calculator,
-minim 1-3 ani experienta intr-o pozitie similara,
-persoana responsabila, organizata, orientata spre rezultat,
-atentie distributiva si capacitate de concentrare a atentiei,
-fară antecedente penale.

Descrierea jobului

-asigura paza si securitatea obiectivelor prin intermediul sistemelor TVCI si al sistemelor tehnice de detectie, efractie si control al accesului,
-asigura protectia clientilor, a produselor si a angajatilor companiei.

Beneficii:

-reale posibilitati de dezvoltare a carierei,
-perioada de training,
-pachet salarial atractiv.

Auchan este unul din lanturile comerciale cele mai importante la nivel mondial, cu magazine in 13 tari si reunind mai mult de 210.000 de colaboratori. In cei aproape 50 de ani de existenta, Auchan s-a dezvoltat continuu si a ramas fidel scopurilor si valorilor care au stat la baza crearii sale. Daca iti doresti sa faci parte din echipa Auchan Romania, daca vrei sa lucrezi intr-un mediu civilizat si colegial, cu reale perspective de evolutie, te asteptam sa te alaturi echipei noastre. Ai mai multe variante de a ne trimite CV-ul tau: * Aplici direct pe site la acest job * Completezi direct formularul electronic CV online de pe site-ul www.auchan.ro

Expirat
Operator TVCI-Dispecerat Central  -  Auchan Romania SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles