de ani Fără Frică...

Publicat 19 Iul 2006 | Reactualizat 17 Aug 2006 | Expiră 19 Aug 2006

Operator Transport International

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

studii superioare finalizate
- exeperienta ca dispecer in transporturi minim 2 ani
- utilizare PC - nivel mediu
- abilitatti de relationare si comunicare, dinamic

Descrierea jobului

Operatorul de transport se subordoneaza Managerului de flota si coordoneaza soferii de transport international, astfel:
- urmareste desfasurarea curselor si incadrarea in termenele stabilite
- asigura fluxul de informatii dinspre si catre soferi
- instruieste soferii in ce priveste executarea cursei
- preda conducatorilor auto toate documentele necesare
- verifica cheltuielile de cursa
- verifica rutele
- verifica respectarea normelor AETR
- preia si executa comenzi de transport, etc

8TIM SA face parte din grupul de firme ALTEX si are ca domeniu de activitate transportul international cu flota proprie precum si servicii de intermediere transporturi.

Expirat
Operator Transport International  -  8TIM SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles