Publicat 29 Ian 2019 | Reactualizat 26 Feb 2019 | Expiră 01 Mar 2019

OPERATOR TELESALES

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

•Studii medii/superioare,
•Experienţa în sfera vânzărilor şi relaţiilor cu clienţii, este considerată un avantaj,
•Abilităţi de vânzare şi negociere.

Descrierea jobului

•Promovează şi vinde atât proactiv cât si reactiv serviciile AKTA,
•Promovează produsele şi serviciile AKTA în toate apelurile eligibile,
•Identifică corect solicitările clienţilor, oferă raspunsuri profesioniste,
•Se implica activ în rezolvarea problemelor semnalate de clienţi, pastrând un ton amabil şi profesionist pe toată durata apelului.

Digital Cable Systems este al treilea mare operator de servicii integrate de telecomunicatii din Romania, care ofera servicii nationale de telecomunicatii integrate atat pentru clientii rezidentiali (prin marca AKTA), cat si pentru clientii companii (prin marca DIAL TELECOM).

Expirat
OPERATOR TELESALES  -  DIAL TELECOM

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles