Publicat 26 Mai 2020 | Reactualizat 23 Iun 2020 | Expiră 26 Iun 2020

Operator Telesales - Craiova

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Absolvent studii medii - obligatoriu;
• Gestioneaza proactiv volumul de munca;
• Foarte bune abilitati de comunicare si lucru in echipa;
• Abilitati bune de planificare si organizare;
• Orientare catre client si catre obtinerea de rezultate;
• Dinamism, implicare si flexibilitate;
• Cunostinte bune de operare PC (Word-Excel).

Descrierea jobului

Responsabilitati:
• Ofera suport operational responsabililor cu vanzarea in teren in vederea implementarii si realizarii obiectivelor de vanzari .
• Contacteaza clientii conform unui routing de sunare agreat, preia comenzile si le introduice in sistemul de operare;
• Este responsabil de preluarea apelurilor de la clienti si de solutionare sau redirectionare a oricarei solicitari primite de la clienti;
• Este responsabil de monitorizarea achizitiilor clientului.

Beneficii:
Pachet salarial atractiv
Mediu de lucru dinamic si bine organizat

Europharm Distributie este una dintre cele mai importante companii de distributie farmaceutica din piata locala, cu o activitate de 20 de ani si un portofoliu care depaseste 3.500 de produse de la peste 75 de furnizori locali si internationali.

Oferim pentru producatorii si furnizorii de produse farmaceutice din Romania o gama larga de servicii, precum: depozitare, manipulare, facturare, operatiuni de transport, livrare, dar si servicii logistice pentru mostre, studii clinice si materiale promotionale.

Expirat
Operator Telesales - Craiova  -  SC EUROPHARM HOLDING SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles